Obsahuje japonskou ústavu

Evropské listy federalistů - Ústava - Preambule a...

Švýcarská ústava rovněž začíná krátkou preambulí. . Tento základní prvek americké ústavy má své kořeny v Deklaraci nezávislosti (Thomas Jefferson, 1776), jež obsahuje tato slova:
jermar.blog.idnes.cz/c...federalistu-Ustava-Preambule...

Japonsko – Wikipedie

Během několika let obnovený kontakt se Západem zásadně změnil japonskou společnost. . Tradiční japonské divadlo nó a japonské divadlo kjógen byly vyhlášeny jako světové nemateriální kulturní dědictví UNESCO.. sakura - japonská třešeň
cs.wikipedia.org/wiki/Japonsko

Jaroslav Kašpárek, pravdivé informace o RRD, tzv. Japonský topol...

Cena vstupného je 450kč a obsahuje celodenní občerstvení včetně oběda, kávy a čaje, a také brožuru Komerční pěstování RRD.. Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku na výstavě Infotherma 2012 za zájem o Japonské topoly.
pestujtetopoly.cz/

Český egyptologický ústav

Český egyptologický ústav - logo. Jedna z rakví objevených týmem univerzity Waseda Ministr kultury Fraúk Hosní oznámil, že tento objev učinila japonská expedice egyptologického ústavu university Waseda.
egyptologie.ff.cuni.cz/?req=id:136

Moderní-Dějiny.cz | Rusko-japonská válka 1904-5

Obsah: 1. Příčiny války, připravenost japonské a ruské armády 2. Námořní bitva o kontrolu přístavu Port Arthur 3. Průběh bojů o Port Arthur a ruská kapitulace v lednu 1905 4. Bitva u Mukdenu - obrovské ztráty obou armád 5. Námořní.
moderni-dejiny.cz/clanek/rusko-japonska-valka-1904-5/

Historie (rekiši) 歴史 Japonsko - přehled

Japonsko - informace. Toto ustanovení obsahuje i ústava z roku 1947. . První dvě japonské éry - Džómon 縄文 a Jajoi 弥生300 př. n. l. – 300 n. l. . Viz.: Bibliografie – Japonská historie
japonet.cz/A6.php

Elektronický slovník Casio XD-SP4850 PK na prodej ;)

. také vypovídá o kvalitě) včetně velice známých japonsko-anglických i anglicko-japonských slovníků (+ několik s dalšími jazyky), encyklopedií (opravdu všeho možného, viz níže), výukových knih aj., obsahuje dokonce i Ústavu Japonska.
ddrforum.pocitac.com/elektronicky-slovnik-casio-xd-sp4850-pk-na-prodej-t...

Japonské zelí posiluje tělo i ducha - Zajímavosti

Medicínské studie asijských ústavů i amerických univerzit jednoznačně prokazují, že nižší výskyt onemocnění rakovinou v japonské populaci souvisí s pravidelnou konzumací čerstvé zeleniny.
ireceptar.cz/zajimavosti/japonske-zeli-posiluje-telo-i-ducha/

Seminář japonských studií

webové stránky Semináře japonských studií. Závaznou součástí práce je titulní strana, která obsahuje název univerzity, fakulty a ústavu, název práce, jméno zpracovatele, jméno vedoucího práce a rok zpracování.
phil.muni.cz/jazyk/japan/pisprace.html

Výzkumné ústavy

BiopharmStránky Výzkumného ústavu biofarmacie a veterinárních léčiv, zabývajícího se výzkumem a vývojem veterinárních prostředků, lékových forem, studiem humánní farmacie. Server obsahuje informace o výzkumu, výrobě, distribuci léčiv.
klikni.idnes.cz/Instituce-a-organizace/Statni-a-vladni/Ustavy/Vyzkumne-ustavy/